Šiuo metu SMSMARKETING teikia SMS siuntimo ir SMS apmokestinimo paslaugas (SMS siuntimas, SMS savitarna, SMS integracijaSMS apmokestinimas) apie kurias plačiau galite pasiskaityti mūsų internetiniame puslapyje.

SMSMARKETING teikiamų paslaugų nauda

Judriojo ryšio kanalas Jums suteikia galimybę akimirksniu pasiekti tikslinę auditoriją. Per kelias sekundes, vartotojai sąveikauja su Jūsų atsiųstu pasiūlymu ir gali įsigyti Jūsų siūlomas prekes/paslaugas. Taipogi Jūs komunikuojate su vartotojais loterijų, apklausų, žaidimų metu. Naudodami SMSMARKETING paslaugas, kaip vieną iš savo marketingo sudedamųjų dalių, Jūs galite:

  • Didinti prekės ženklo žinomumą, tiesiogiai komunikuojant su vartotojais;
  • Gerinti klientų lojalumą ir jų išlaikymą;
  • Skatinti pajamų srautus per reklaminių kampanijų atsako lygius;
  • Panaudoti didėjančią mobiliosios rinkodaros rinką Lietuvoje.

SMSMARKETING teikiamų paslaugų galimybės

Šiandieninėjė rinkoje į apyvartą yra išleista daugiau nei 4 bilijonai mobiliųjų telefonų, kurie tapo svarbia mobiliosios rinkodaros dalimi. Vartotojai pasitiki mobiliųjų prietaisų pateikta informacija, tokių kaip sporto rungtynių rezultatai, žaidimai, akcijų/pasiūlymų gavimas, būtent tada, kai jie to nori. Yra keletas mobiliųjų pranešimų panaudojimo būdų, siekiant padidinti kompanijos klientų skaičių, apyvartos rodiklius:

Mobilus marketingas - SMS žinučių komunikacija su vartotojais (pvz.: informacijos siuntimas apie vykstančias akcijas, išpardavimus, naujienas).

Mobilūs atsiliepimai - informacijos kūrimas ir gavimas iš vartotojų ir interaktyvių SMS žinučių (pvz.: apklausos, viktorinos, balsavimai).

Mobilūs konkursai - SMS žinučių registracija žaidime (pvz.: siųskite tekstinį pranešimą "Laimėjimas" numeriu 1234 ir laimėkite šios savaitės didijį prizą).

Mobilus klientų informavimas - vertingos informacijos suteikimas SMS žinučių pagalba (pvz.: informacijos gavimas pagal esamą vietą).

Devyni sėkmingi SMSMARKETING patarimai

Norint pradėti vykdyti mobiliųjų žinučių kampanijas, mes Jums siūlome perskaityti šiuos patarimus, kurie padės Jums sėkmingai padidinti prekės ženklo žinomumą ir kompanijos pajamas gautas iš mobilios reklamos.

1. Pradėkite dabar! Bet kuri įmonė - didelė ar maža - gali naudoti mobiliųjų žinučių kampanijas
2. Sukurkite mobiliąsias kampanijas pritaikytas Jūsų bendrai rinkodaros strategijai
3. Integruokite esamus rinkodaros kanalus, siekiant maksimalaus poveikio
4. Žinokite savo auditoriją - svarbu turėti ryšį su mobiliais vartotojais
5. Suteikite pagrindo savo klientams dalyvauti mobiliojoje rinkodaroje
6. Rinkodarinis pasiūlymas turi turėti vertę, aktualumą ir pasitenkinimą
7. Sukurkite paprastas ir kūrybingas akcijas
8. Analizuokite ataskaitas ir statistinius duomenis gautus rinkodarinių kampanijų metu
9. Visą laiką ieškokite inovacijų savo rinkodarinėms kampanijoms